середа, 26 листопада 2014 р.
24 листопада в бібліотеці ім. К. Чуковського відбулася година пам'яті: "Чужого горя не буває", на якій були присутні учні 3-х класів та декілька десятикласниць - учасниць гуртка "Лідерство - запорука успіху" разом з керівником Зайченко О.В. Дорослі дівчатка підготували своїм молодшим друзям розповідь про події, що відбуваються на сході Україні, про необхідність розуміти і співчувати людям, які захищають нашу країну. Потім діти робили своїми руками подарунки бійцям 55 артбатальйону (м. Маріуполь) - янголів-охоронців, які днями будуть передані волонтерами в зону АТО.
понеділок, 24 листопада 2014 р.
20 листопада у Всесвітній день дитини для учнів 3-А класу школи № 40 був проведений сміх-тайм "Дитинства світ - веселий і прекрасний". Бібліотекарі познайомили дітей з цікавими і дотепними гумористичними віршами та оповіданнями українських поетів та письменників. Через гумор, через дотепи школярі вчаться пізнавати світ у його різноманітті, вчаться розрізняти добро і зло. А гумор в усі часи був наймогутнішою зброєю у боротьбі зі злом. Запорука формування здорової, вільної, стійкої особостості - це вміння протистояти злу, висміюючи його.
пʼятниця, 14 листопада 2014 р.
понеділок, 10 листопада 2014 р.
В бібліотеці ім. К. Чуковського відбувся захід, присвячений Дню толерантності: "Добро і милосердя - людства два крила". Як поводити себе в тій чи іншій ситуації, як виховати в собі потребу робити добро, бути чесним і толерантним, як навчитися бережно і з повагою ставитися до навколишнього світу? На такі важливі питання діти разом з бібліотекарем намагалися знайти відповіді. Учні аналізували вчинки різних літературних героїв, згадували прислів'я та приказки, прикрашали імпровізоване дерево добра.
До Дня української писемності і мови у сш. № 40 для учнів 4-Б класу був проведений мовознавчий марафон "До мови серцем доторкнись". Бібліотекарі ще раз нагадали дітям, що мова - це душа народу, його мудрість і пам'ять, мова - це глибина тисячоліть. Працюючи над філологічними завданнями, учні довели, що люблять і знають українську мову, сприймають її не тільки, як засіб спілкування, а як голос душі і серця.
Підписатися на:
Дописи (Atom)